הסרת קעקועים

tatoos-removal

כשאנחנו צעירים ויפים, אנו לוקחים לא פעם החלטות לא שקולות מבלי לחשוב על ההשלכות העתידיות שלהם. כמו למשל, לקעקע את שמו או את שמה של אהבת נעורינו על הכתף, או את שמה של להקה שאהבנו במקום בולט אחר. אך השנים חולפות, והיום בגיל מבוגר יותר וכשאנחנו במעמד קצת אחר, עם בני זוג אחרים הקעקועים הללו, קצת פחות יפים ולחלוטין לא מתאימים לסגנון החיים החדש שלנו.

עד לא מזמן הסרת קעקוע הייתה כרוכה בהליך ניתוחי לכל דבר. וכמו כל ניתוח מדובר על טיפול כואב ופולשני למדי. במהלך הניתוח, מקלפים את שכבות העור המקועקעת ותופרים את העור הנותר.
כמו הניתוח עצמו, גם בתקופת ההחלמה מהניתוח סבלו המטופלים מכאבים ובמקרים רבים הם נשארו עם צלקות בגופם. לכן, מקועקעים רבים העדיפו להישאר עם הקעקועים הלא רצויים כדי להימנע מהניתוח הכואב ומהצלקת המכוערות.

לשמחתנו הגדולה, היום כבר לא צריך להתלבט בעניין! אנחנו במרכז לרפואה פלסטית יודעים להציע למטופלים הפונים אלינו את הדור החדש של טיפולי הלייזר שמאפשרים הסרה קלה ומהירה של הקעקועים הלא רצויים. אמנם הטיפול להסרת קעקועים בעזרת קרן לייזר קיים כבר לא מעט שנים, אך האפקטיביות שלו הייתה מוגבלת למדי. לאחרונה, חלה פריצת דרך בתחום, והטיפול בעזרת קרני לייזר הפך למהיר ואפקטיבי הרבה יותר. שיטת הטיפול החדשה יעילה במיוחד, יש צורך בפחות טיפולים וניתן להסיר בעזרתם הרבה יותר צבעים מבעבר.

מהו תהליך הטיפול בלייזר?

במהלך הטיפול, מומרת אנרגיית האור של הלייזר בתהליך מיוחד והופכת לאנרגיית קול. גלי הקול המתקבלים שוברים את חלקיקי הצבע מהם מורכב הקעקוע, במטרה לטשטש ולהעלים אותם מעל פני העור. אך לפני הכול, יש לאבחן את סוג ואיכות העור גם כדי להבין אם ניתן לבצע את הטיפול, ובעיקר כדי להתאים את מספר וסוג הטיפולים המתאימים לסוג העור. שנית, יש לאבחן סוג הקעקוע וגודלו. ישנם קעקועים בגוונים שקל להסיר לעומת גוונים אחרים שקשה יותר להעלים או שצריך מספר רב של טיפולים כדי להעלימם לחלוטין.

הטיפול עצמו בטוח לחלוטין, הוא אינו כרוך בכאבים, ההחלמה ממנו כמעט ולא מורגשת ועורכת שבועות ספורים.
מכיוון ששיטת הטיפולים בלייזר היא שיטה פשוטה לביצוע ולא פולשנית אין פלא שהיא יצרה, הלכה למעשה מהפכה אמיתית בתחום הקעקועים והיום ניתן לומר בפה מלא שקעקועים (בניגוד ליהלומים) הם כבר לא לנצח, וגם אם הם נעשו בטעות ניתן לתקן אותה, ולשמחתנו די בקלות.

טיפולי הלייזר אמנם, בטוחים ופשוטים יחסית, אך מומלץ לבצע אותם במכונים ומרפאות המתמחים בפעולות אלה המציעות את תנאי הטיפול הטובים ביותר, אנחנו במרכז לרפואה פלסטית מקפידים להמליץ למעוניינים בהסרת קעקועים בלייזר על מרפאות מהשורה הראשונה הפועלות תחת פיקוח הדוק ומנוהלות על ידי רופאים מומחים המובילים את תחום הרפואה הפלסטית בארץ.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

טיפולים וניתוחים אסתטיים

דילוג לתוכן