טיפולי בוטוקס

botox

טיפול בבוטוקס, אולי הקרם דה לקרם של הטיפולים הקוסמטיים וללא ספק מהפופולאריים שבהם. מדובר על טיפול מהיר, כיפי ולא פולשני שניתן לעשות אותו עם חברות או חברים, ובשורה התחתונה, מספק את התוצאות הנדרשות על הצד הטוב ביותר ושומר את עור הפנים שלנו חלק ובעל מראה צעיר למשך זמן רב יותר.

מטרת הטיפול פשוטה, והיא להעלים את אותם הקמטים שפתאום מופיעים לנו במצח העליונה מסביב לעיניים, מה שנהוג לכנות קמטי הבעה. בעקבות התקשות בשרירי הפנים נוצרים קמטים המופיעים כשאנו מביעים הבעה מסוימת. קמטי ההבעה יהפכו במרוצת השנים לקמטים קבועים. הטיפול בבוטוקס מרפה את אותם השרירים ועל ידי כך מביא להחלקתם ולהיעלמותם המיידית של הקמטים.
במידה ומתחילים עם הטיפול בבוטוקס בגיל צעיר ולפני הופעת הקמטים, ניתן לדחות את היווצרותם.

מהו בוטוקס ולמי מיועד הטיפול.

הבוטוקס הינו שמו המסחרי של החלבון "בוטוליניום טוקסין". החלבון המוזרק לגוף הינו סינטטי והוא מיוצר בתנאי מעבדה. השימוש בבוטוקס בטוח לחלוטין והוא מאושר לשימוש על ידי מרבית מדינות העולם כולל משרד הבריאות הישראלי ו ה FDA המחמיר.
בתחילה שימשו טיפולי הבוטוקס לתיקון פגמים מולדים, כמו עין עצלה, עצירת טיקים לא רצוניים תיקון מבנה העפעפיים, הגבות ועוד. אך כיום, עם הניסיון הרב שנצבר בעבודה עם הבוטוקס, אחוזי ההצלחה הגבוהים ובעקבות שינויים שחלו בשנים האחרונות בתפיסות האסטטיקה, הטיפולים משמשים כיום בעיקר לקוסמטיקה והם אהודים מאוד בקרב גברים ונשים בכל טווח הגילאים.

דרך אגב, למרות שמקובל לחשוב והביטוי "בוטוקס לשפתיים" שהשתרש, הוא טיפול שמטרתו לעבות שפתיים, לא ניתן להשתמש בבוטוקס לעיבוי השפתיים ואנו משתמשים לשם כך בחומצה "היאלורונית".

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול בבוטוקס כאמור, פשוט וקל. במהלכו הרופא או המטפל מזריק את הבוטוקס למקום הרצוי על ידי מחט מיקרוסקופית ועל ידי כך משתק את השרירים שגורמים להופעת הקמטים. הצלחת הטיפול דורשת מצד המטפל ידע רב ושליטה רחבה מבחינת מינון החומר, בחירת המיקום ודרך הזרקתו למטופל. ההחלמה מהניתוח היא מיידית אבל מומלץ שלא לעסוק בפעילות גופנית מאומצת בשעות הראשונות אחרי הטיפול.

למרות שטיפולי הבוטוקס נחשבים לטיפולים קוסמטיים,חשוב לזכור שמדובר בטיפולים פלסטיים רפואיים לכל דבר ועניין והם מחייבים השגחה צמודה ותשומת לב גבוהה מצד המטפל. בנוסף כמו בכל טיפול רפואי, על המטופלים להיות במצב בריאותי תקין ולעדכן את הרופא המטפל, על שימוש בתרופות ו/או מחלות כרוניות.

אנו במרכז לרפואה פלסטית, ממליצים על המטפלים והרופאים מהשורה הראשונה בתחום טיפולי הבוטוקס. מטפלים ורופאים שפועלים במרכזים המובילים בארץ ומאחוריהם הצלחה מוכחת בטיפולי בוטוקס ובטיפולים פלסטיים נוספים. הן הרופאים והן המרכזים הרפואיים, נבחרו לאחר בחינה מעמיקה ובדיקה מדוקדקת של מומחי המרכז לרפואה פלסטית.

לסיכום

בעיקר בזכות הצלחת הטיפולים בהחלקת הקמטים, ובזכות העובדה שמדובר בטיפולים קצרים, בטוחים וללא כאבים שנעשים ללא הרדמה וללא צורך באשפוז, הפכו טיפולי הבוטוקס לטיפול הפלסטיקה המוביל להחלקת קמטים בקרב נשים וגברים. למרות כל הנאמר, אנו במרכז לרפואה פלסטית נמליץ למטופלים המיועדים להיוועץ תחילה באיש מקצוע שידע לכוון אתכם ולהמליץ על הטיפול הנכון ביותר עבורכם.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

שירותי המרכז

bottox_before bottox_after