עם חלוף השנים וכחלק מתהליכים כלליים האופייניים לתקופת ההתבגרות שלנו, מאבד עור הפנים את גמישותו ואת הברק הטבעי שלו. כך מתקבל מראה עור פנים עייף המתבטא בצניחה ורפיון של העור ורקמות נוספות, לחיים שטוחות, לסת מדובללת, קמטים עמוקים וקבועים ועוד. בנוסף, ייתכנו עודפי עור ושומן בלסת התחתונה ובצוואר. מצב זה משפיע עלינו לא רק מבחינה אסטטית, הוא גורם לירידה בביטחון ובהערכה העצמית שלנו ומשפיע במישרין על איכות חיינו.חשוב לציין שבשלבים אלה, בהם מעמיקים הקמטים ויש עליה בעודפי העור בפנים, הזרקות וטיפולי מילוי ומיצוק העור לא יעזרו והם עשויים לפגוע אף יותר במראה הפנים! לעומת ניתוח למתיחת פנים או הרמת פנים, שאכן נותן מענה לתופעות אלו ומביא למראה עור פנים צעיר יותר וללא קמטים כמעט, תוך זמן קצר וללא מאמץ.

אנו במרכז לרפואה פלסטית ערים לעלייה במודעות והרצון למראה צעיר ואטרקטיבי גם בגילאים בוגרים ומציעים לפונים אלינו מגוון רחב של טיפולים ורופאים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

תהליך הניתוח.

ניתוח למתיחת פנים הוא ניתוח מורכב למדי, מדובר בטיפול כירורגי באזורים עדינים ובעייתיים שכל טעות, אפילו הקטנה ביותר עשויה לגרור אחריה נזקים אסטטיים חמורים. במהלך הטיפול, השרירים נמתחים ומהודקים, עור הפנים נמתח, עודפי השומן בסנטר נשאבים והעור מונח בחזרה על הפנים כשהוא מתוח ורענן.
הטיפול נעשה דרך חתך מוסתר בקו האוזן הקדמי, ממשיך אל מאחורי התנוך אל מאחורי האוזן אל תוך שיער הקרקפת האחורי. לעיתים יש צורך בחתך קטן נוסף תחת הסנטר לצורך הידוק שרירי קדמת הצוואר, דרך אותם החתכים מפרידים את העור מהשומן ומהשרירים שתחתיו וכך למעשה מתבצע התהליך הכירורגי.

עם סיום הניתוח מושארים מתחת לעור שני צינורות קטנים לניקוז הנוזלים ומניחים תחבושת כדי שיספגו את שאריות הנוזלים והם מוסרים למחרת הניתוח. הניתוח מתבצע בדרך כלל תחת הרדמה כללית ואורך כשלוש שעות . על המטופלים להיות במצב גופני תקין ועליהם ליידע את הרופא המטפל במקרים של בעיות רפואיות ועל שימוש קבוע בתרופות.
כדי שנוכל להעניק למטופלי המרכז לרפואה פלסטית את התנאים הטובים ביותר, אנו בוחנים היטב גם את המרכזים הרפואיים בהם יתבצעו הניתוחים ובוחרים עבור לקוחותינו רק את המרכזים החדישים והמקצועיים ביותר.

תהליך ההחלמה מהניתוח

ההחלמה מהניתוח מחייבת אשפוז של לילה לצורך בדיקה, השגחה ולמען הסרה בטוחה של הנקזים. בבוקר שלאחר הניתוח, ייבדק המטופל עלי ידי הרופא המנתח, שיסיר את הנקזים ויחליף את התחבושות לפני השחרור הביתה.
בימים שלאחר הניתוח ייתכנו כאבים קלים, שטפי דם ותחושת התכווצות שהם חלק מתהליך הריפוי, יחד עם זאת, במקרים של כאבים עזים כדאי ליצור קשר עם הרופא המטפל.

תהליך ההחלמה הוא פשוט, וברוב המקרים ניתן לחזור לפעילות גופנית רגילה תוך 24 שעות. ביומיים הראשונים אסור להרטיב את האזור המנותח אך לאחריהם, אפשר להתקלח ולהסתבן כרגיל תוך שמירה כמובן על הנחיות הרופא המטפל. כשבועיים לאחר הניתוח מוסרים התפרים
ותוך פרק זמן דומה ניתן לשוב לעבודה ולשגרת חיינו הרגילה, אך מומלץ להימנע לחלוטין מפעילות גופנית מאומצת במשך חודש ימים.

סיכום

למרות שמדובר על ניתוח נפוץ מאוד, חשוב לזכור שכמו בכל ניתוח, גם בניתוח למתיחת פנים ישנם סיכונים מסוימים. לכן אנו במרכז הישראלי לרפואה פלסטית מפנים את המטופלים שלנו לרופאים מנוסים בלבד שבודקים ומוודאים שהמטופל אכן מבין ומוכן לתהליך הן מהפן הבריאות והן מהפן הרגשי. כמו כן, יש לקחת בחשבון שהניתוח גורר אחריו אשפוז של לילה ותקופת ההחלמה אורכת כעשרה ימים עד שבועיים.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

טיפולים וניתוחים אסתטיים

face_before face_after
דילוג לתוכן