ניתוח להגדלת חזה

breast-enlargment

ניתוח להגדלת החזה, הוא אחד מהניתוחים הקוסמטיים המובילים בקרב מיליוני נשים בארץ ובעולם ואין בכך כל פלא, בנוסף לתועלות האסטטיות הרבות המושגות ממנו, מדובר על ניתוח פשוט ומהיר יחסית שכשהוא נעשה במרכז רפואי מוכר על ידי רופא מומחה הוא בטוח לחלוטין, אחוזי ההצלחה בו גבוהים מאוד וברוב המקרים מדובר על פתרון קבוע לטווח הארוך. כמו כן, תהליך ההחלמה מהניתוח לא דורש היערכות מיוחדת ובדרך כלל מספיקות כמה שעות ולא יותר מלילה של השגחה עד שהמנותחת יכולה לחזור לביתה. גורם נוסף לפופלריות הרבה של הניתוח הוא הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים שמבטיח כאמור, אחוזי הצלחה גבוהים מאוד וגם עלותו אינה גבוהה כשהייתה בעבר. היום כמעט כל אישה יכולה להרשות לעצמה להתהדר בחזה יפה ומרשים.

למי מתאים ומיועד הניתוח?

רוב המטופלות המגיעות לרופא המתאים דרך המרכז לרפואה פלסטית, מעוניינות בניתוח להגדלת חזה מסיבות אסטטיות. מדובר על נשים בעלות חזה קטן הרוצות להרגיש נשיות ומושכות יותר וניתוח פלסטי להגדלת חזה הוא בהחלט פתרון הולם לצרכיהן . הניתוח פופולרי מאוד גם אצל נשים לאחר לידה, הרוצות להחזיר לעצמן את החזה המוצק שהיה להן, כך גם בקרב נשים עם שדיים לא אחידים בגודלם או מבנה שד לא סטנדרטי, נשים מתבגרות בעלות חזה נפול ועוד. במקרים אלה יעוצבו השדיים מחדש על פי רצונה של המטופלת המעוניינת להגדיר את נשיותה מחדש ולהיות אישה מרשימה בעלת חזה אחיד בגודלו עם צורה מושלמת וטבעית. ישנה קבוצה נוספת של מטופלות, להן הניתוח הוא הרבה מעבר לפתרון אסטטי, נשים שעברו טיפולים רפואיים וניתוחים שבמקרים קיצוניים כללו גם כריתת שד, עבורן ניתוח להגדלת חזה מסמל את ניצחון גופן וחזרה לנשיותן.

נציין כי רבות מהמטופלות המגיעות לרופא המתאים דרך המרכז לרפואה פלסטית יצאו מהניתוח לא רק כשהן יפות ונשיות יותר, אלא גם בעלות בטחון עצמי גבוה יותר, מה שהשפיע ישירות גם על מהלך חייהן והאישי והמקצועי.

אחרי שהבנו למי מתאים הניתוח, בואו נבין מה בעצם קורה בו.

אז כן, ניתוח להגדלת החזה (כמו ניתוחים רבים אחרים) הוא תהליך פולשני הדורש מהמטופלת להיות במצב בריאותי תקין ובדרך כלל דורש הרדמה מלאה. לכן, ישנה חשיבות רבה למקום בו מתרחש הניתוח ומי הרופא שמבצע אותו. מטופלות המגיעות דרך המרכז לרפואה פלסטית עוברות בדיקות כלליות מקיפות כדאי להסיר כל צל ספק לגבי בריאותה הגופנית ורק אז מתבצע הניתוח, תחת פיקוח הדוק של מיטב הרופאים בתחום. הניתוח עצמו עורך לא יותר משעתיים ובמהלכו חותך המנתח חתך דק מתחת לשד ודרכו מוחדר השתל על ידי המנתח הפלסטי. מייד לאחר תהליך ההשתלה, תופרים וחובשים את השד ובמידת הצורך, חוזרים על התהליך גם בשד השני.

לסיכום, את הניתוח ניתן לעשות בכל גיל כמעט ולמעשה כל אישה יכולה להרשות לעצמה להרגיש נשית יותר ובעלת בטחון עצמי גבוה. כל הניתוחים והטיפולים של המרכז לרפואה פלסטית מבוצעים על ידי מיטב הרופאים ובתנאים הטובים ביותר, תוך שימוש בשתלים איכותיים במיוחד והמטופלות זוכות ליחס חם, אישי והשגחה קפדנית.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

טיפולים וניתוחים אסתטיים

chest_before chest_after
דילוג לתוכן