ניתוח להרמת חזה

breast-lIfting

כל אישה, בכל גיל, חולמת על חזה מוצק וזקוף. לצערנו הרב, לא תמיד זה מסתייע וגם נשים שהתהדרו בעברן בחזה מוצק ויציב סובלות בשלב כזה או אחר בחייהן מתופעת צניחת השדיים.
נכון שהתופעה מאפיינת בעיקר נשים בוגרות יותר והיא מתחילה בדרך כלל אחרי הריונות והנקות, אבל לעיתים קרובות היא נגרמת כתוצאה משינויים קיצוניים במשקל, סוג העור, ובמקרים בהם השדיים גדולים וכבדים מדי למבנה גופה של האישה.

מתי מומלץ לעשות ניתוח להרמת חזה?

רובן המכריע של הנשים הפונות למרכז לרפואה פלסטית, במטרה לקבל המלצה על רופא המתמחה בניתוחים להרמת חזה, עושות זאת בעיקר משיקולי אסתטיקה. באמצעות הניתוח, מבקשות אותן הנשים להחזיר לעצמן את נשיותן ובחלק מהמקרים, גם את ביטחונן העצמי על ידי החזרת מראה החזה כפי שהוא היה לפני שילדו, הניקו ולפני הדיאטות.
את הניתוח ניתן לעשות בכל גיל כמעט, אך בגלל השינויים החלים בגופנו מומלץ לבצעו רק לאחר סיום פרק הלידות בחיינו.
חשוב לזכור שניתוח להרמת חזה, הוא ניתוח לכל דבר שמתרחש בהרדמה מלאה ויתכנו בו סיבוכים. לכן, עלייך להיות בטוחה בכך ששדייך באמת נפולים ושהניתוח אכן חיוני. כדאי להיוועץ באיש מקצוע שיעזור לך לקבל את ההחלטה.
במידה והחלטת לעשות את הניתוח, אנו במרכז לרפואה פלסטית נמליץ לך על המנתח הפלסטי המתאים ביותר עבורך, שלפני הכל, יבדוק ויאבחן אותך ורק אז יחליט אם יש אכן צורך בניתוח ומהו הטיפול המתאים לך.

תנאי הכרחי לביצוע ניתוח להרמת חזה הוא, שהניתוח ייעשה רק כשהמטופלת נמצאת במצב גופני ונפשי תקינים, לא נמצאת בדיאטה או במחזור. כדי להבטיח זאת, מטופלות המרכז לרפואה פלסטית עוברות בדיקות כלליות מקיפות כמו בדיקות דם, א.ק.ג ובמקרים מסוימים, גם ממוגרפיה. רק אחרי שאין ספק בבריאותן של המטופלות, יתבצע הניתוח תחת פיקוח הדוק של צוות רופאים, מנתח ומרדים (במידת הצורך). בנוסף, ישנה חשיבות רבה למיקום בו מתבצעים הטיפול והניתוח. מטופלות המרכז לרפואה פלסטית, מופנות לרופאים ייעודים המתמחים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

איך מתבצע הניתוח?

במהלך הניתוח להרמת החזה, מוסרים עודפי עור ומתבצע עיצוב מחדש של רקמת השד, העטרה והפטמה, והם מוסתים כלפי מעלה. במידה וימצאו הפרשי נפח בין השדיים, או אם יש צורך בהגדלת החזה, יוכנסו אליו שתלי סיליקון. הניתוח נמשך כשלוש שעות. ולאחריו נדרשת השגחה ללילה אחד.
תהליך ההחלמה פשוט יחסית ואורך לא יותר מכמה שבועות ספורים. במהלך התקופה, תלבש המטופלת חזייה תומכת מיוחדת שתסייע בתהליך ההחלמה. ניתן לחזור לפעילות מלאה תוך ימים ספורים, אך יחד עם זאת, מומלץ להמעיט בפעילות גופנית מאומצת במהלך אותם השבועות.

לסיכום, את הניתוח ניתן לעשות בכל גיל כמעט ולמעשה, כל אחת יכולה לחזור ולהרגיש נשית יותר ובעלת בטחון עצמי גבוה. מטופלות המרכז לרפואה פלסטית זוכות לטיפולים המבוצעים על ידי מיטב הרופאים ובתנאים הטובים ביותר ונהנות מיחס אישי והשגחה קפדנית.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

טיפולים וניתוחים אסתטיים

דילוג לתוכן