ניתוח שאיבת שומן

fat-suction

בעידן השפע, בו המזון טעים וזמין מאי פעם. כשאנו נוסעים לכל מקום ברכב והספורט היחיד שאנו עושים הוא בדרך כלל בטלפון הנייד או מול הטלוויזיה, אין זה פלא שאזרחים רבים סובלים מעודפי שומן בגופם גם אם הם לא בהכרח שמנים או מלאים.
עודפי שומן אלה המכונים גם צלוליטיס הם בעיקר מפגע אסטטי הפוגע במראה גופנו וגורמים גם להשפעה שלילית על מצב רוחנו.

אז נכון, יש פתרונות. אפשר לאכול בריא, לעסוק בפעילות גופנית ולמנוע את המצב. אבל בעידן החיים המודרני, בו אנו מבלים שעות רבות בעבודה ובטיפול במשפחה, זוהי משימה כמעט בלתי אפשרית.
בשורה התחתונה, כולם חולמים לחזור ולהיות בעלי גוף חטוב ובריא. אבל רק מעטים מוכנים לשלם את המחיר, להתענות בדיאטות ולבלות שעות בחדר הכושר.
אז לכל אלה הרוצים "להיפטר" מהשומן ולחזור למימדי גופם הטבעיים, אנו שמחים לספר שיש פתרון למצב, ניתוח לשאיבת שומן. אחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם.

מה זה ניתוח לשאיבת שומן?

ראשית חשוב לדעת שמדובר על ניתוח נפוץ מאוד ופשוט יחסית, והוא ללא ספק הפתרון האידיאלי להעלמת עודפי השומן מהגוף תוך זמן קצר למדי. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה, (זאת כדי למנוע את הכאב שעשוי להיגרם במהלך הטיפול). והוא מבוצע עלי ידי רופא כירורג המתמחה ברפואה פלסטית. במהלך הניתוח שואב הרופא את השומן העודף מהמקום הנבחר, דרך שני חתכים קטנים שכמעט ולא נראים בסופו של התהליך. בדרך כלל, מוסרים ארבעה ליטר של שומן עודף, נפח אפקטיבי מבחינת המראה ובטוח לשאיבה.
כמו כל ניתוח בהרדמה מלאה, גם בניתוח לשאיבת שומן, יש חשיבות גדולה לרמה של הצוות המטפל. הם חייבים להיות מיומנים מאוד ולהחליט מראש על אופי הטיפול ולהתאימו למנותחים.

תהליך הטיפול מתחיל הרבה לפני הניתוח, כבר בפגישת הייעוץ עם הרופא המיועד. בפגישות, בודק הרופא את מצבו הבריאותי של המטופל, את משקלו, מבנה גופו ומחליט יחד איתו האם לבצע את ניתוח השאיבה ומאיזה אזורים בגוף כדאי לבצע אותה.
אנחנו, במרכז לרפואה פלסטית מודעים לכל הפרטים הללו ולרבים אחרים ולכן אנו מקפידים להתאים לכל פונה, גם את הרופא הטוב ביותר עבורו ודואגים שהטיפולים יערכו במרפאות החדישות והבטוחות ביותר בארץ.

הניתוח מתאים לכל אדם בוגר ובריא מעל גיל 18 בתנאי שהוא לא סובל מעודף משקל קיצוני ועורו תקין ובריא. הניתוח נפוץ במיוחד אצל נשים לאחר לידות המעוניינות להסיר את עודפי השומן שהצטברו בבטנן, הוא פופולארי מאוד גם בקרב גברים ונשים ששנים של חוסר פעילות גופנית גרמו להצטברות שומנים באגן, בברכיים בבטן ואפילו בידיים.

ההחלמה מהניתוח קצרה ועורכת מספר ימים ספורים. במהלך השבועיים שלאחר הניתוח, מתבקשים המטופלים ללבוש מחוך מיוחד לכל התקופה, אפילו במקלחת! תפקידו של המחוך, ליצור לחץ רציף על הגוף כדי למנוע הצטברות נוזלים באזורי השאיבה שעשויות לפגוע ביעילות הטיפול.

השאירי פרטים לתיאום פגישה:

טיפולים וניתוחים אסתטיים

fat_surg_before fat_surg_after
דילוג לתוכן